Logowanie

Aktualności

Derby dla Unii

• autor: trampkarze01, 2011-06-11 18:46

Derby są nasze hej UNIA derby są nasze - tak po meczu śpiewali nasi trampkarze którzy pokonali w derby powiatu inowrocławskiego Cuiavie Inowrocław 5:2. Od początku meczu gra toczyła się w środku boiska. Nasi piłkarze mieli dwie dobre sytuacje do strzelenia gola jednak piłka nie mogła znaleść drogi do siatki. W 19 minucie nasi zawodnicy prowadzą 1:0 bramkę po wyjściu sam na sam strzelił Marcel Trafny. Od tego momentu grozie kontruje Cuiavia jednak nie strzela bramki. Niestety w 34 minucie po 2 metrowym spalonym i ręce w polu karnym tracimy gola na 1:1. Po przerwie trener desygnuje na plac gry Huberta Stężewskiego który po 30 sekundach od wejścia na boisko wyprowadza Unie na prowadzenie. Unia od tego momentu przeważa i stwarza sytuacje strzeleckie. Wynik na 3:1 w 50 minucie podwyższa Paweł Radaszewski strzałem z dystansu. W 56 minucie tracimy gola - po strzale piłka zmienia tor lotu i wpada do bramki obok interweniującego bramkarza Unii. W ciągu dwóch minut po dwóch sytuacjach sam na sam mamy wynik 5:2 a strzelcem obu bramek jest Marcel Trafny. Już za tydzień ostatni mecz tego sezonu nasi trampkarze jadą do  Włocławka aby zmierzyć się z tamtejszym Liderem

W niedziele następujący zawodnicy rozegrają mecz z juniorami starszymi: Stodólski Krzysztof , Borzymowski Kacper , Biskupiak Dominik , Prosianowski Hubert , Jurek Patryk , Kaźmierczak Wiktor - zbiórka na Unii o 10:00

TRENINGI WTOREK CZWARTEK PIĄTEK 16:00