Logowanie

Aktualności

Wygrana !!!!!

• autor: trampkarze01, 2011-06-05 22:08

Po ciężkim meczu pokonujemy BKS Bydgoszcz 2:3 (0:1). Dzisiejszy mecz rozgrywany był w prawie 30 stopniowym upale. Od początku spotkania BKS był częściej posiadaczem piłki i to oni czesciej gościli pod naszym polem karnym jednak nasza obrona nie dała dojść napastnikom gospodarzy do dobrej sytuacji strzeleckiej. My próbujemy wyprowadzić kontry jednak niezbyt to nam w dzisiejszym meczu wychodziło. Niestety w 25 minucie nasz zespół stracił gola jeden z zawodników BKS-u z łatwością przedarł się przez naszą obronę i silnym strzałem wyprowadza BKS na prowadzenie. Po stracie gola stworzyliśmy dwie sytuacje ale nikt z naszych nie potrafił skierować piłki do bramki. Prowadzeniem 1:0 kończy się pierwsza połowa. Po przerwie nasi trampkarze ruszają do zdecydowanych ataków. W 42 minucie rzut wolny z połowy boiska wykonuje Paweł Radaszewski po strzale piłka kozłuje przed leżącym bramkarzem i po jego ręce wpada do bramki i mamy remis. Po pięciu minutach wychodzimy na prowadzenie Marcel Trafny oddał silny strzał bramkarz wypluł piłkę przed siebie i Kamil Cajmer dobija z 5 metrów i mamy 1:2 dla Unii Janikowo. Już po minucie podwyższamy na 1:3 po zamieszaniu w polu karnym Michał Kaźmierski lobuje bramkarza BKS-u. Po tym golu gra toczyła się głównie w środku pola. Niestety w 53 minucie sędzia dopatrzył się faulu w polu karnym i podyktował rzut karny który na bramkę zamienił zawodnik BKS-u.  Do końca meczu oby dwie ekipy stworzyły sobie sytuacje strzeleckie jednak wynik się nie zmienił i to My zdobyliśmy kolejne bardzo ważne 3 punkty .

Za tydzień w sobotę 11 czerwca bardzo ważny mecz - w derby powiatu inowrocławskiego zmierzymy sie z Cuiavią Inowrocław

Treningi w tym tygodniu: wtorek , środa , piątek 16:00

_________________________________

Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek wiadomo już że mistrzostwo ligi wojewódzkie K-PZPN trampkarzy w sezonie 20102011 zdobył zespół Lidera Włocławek - serdecznie gratulujemy. Natomiast z ligi spadają już na pewno  Unia Gniewkowo oraz Gwiazda Bydgoszcz. Do grona tych dwóch drużyn dołączy jeden z trzech zespołów które mają jeszcze szanse na utrzymanie będzie to  Wda Świecie , Lech Rypin lub Cuiavia Inowrocław.