Logowanie

Aktualności

Powtórka z jesieni

• autor: trampkarze01, 2011-05-07 22:10

Trampkarze Unii Janikowo pokonali w Świeciu miejscową Wdę 5:1 (4:0) warto wspomnieć że na jesień w Janikowie nasi piłkarze również pokonali Wdę 5:1. Wczorajsze spotkanie rozgrywaliśmy na sztucznej murawie. Od początku spotkania nasi piłkarze starali się przejąć inicjatywę i mi się to udało gdyż to my mieliśmy więcej sytuacji których nie wykorzystał m.in Cajmer i Trafny. W 11 minucie Paweł Radaszewski z ok 30 metrów silnym strzałem pod poprzeczkę nie daje szans bramkarzowi Wdy i 1:0 dla zespołu Unii. Już po czterech minutach mamy 2:0 prawą stroną przedarł się Kamil Cajmer który podaje do Marcela Trafnego  który podwyższa prowadzenie Unitów. Zespół Wdy zaczyna przedzierać się pod nasze pole karne jednak to nasi obrońcy są lepsi w tych sytuacjach. Dwudziesta druga minuta i 3:0 dla naszego zespołu w sytuacji sam na sam gola strzela Marcel Trafny. W 28 minucie przed polem karnym piłkę otrzymuje Marcel Trafny i strzelem z górnej piłki podwyższa nasze prowadzenie na 4:0 i kompletuje hat-trick'a klasycznego. Wynikiem 4:0 kończy sie pierwwsza część spotkania . Na drugą połowę wychodzimy słabo skoncentrowani i Wda częściej gościła pod naszą bramką . Jedna z akcji Wdy kończy się w bramce i w 45 minucie mamy 4:1 . Po tym golu Wda nadal naciera jednak nie stwarza sobie sytuacji.  Młodzi Unici mieli jeszcze kilka sytuacji a jedną z nich w 62 minucie wykorzystał Kamil Cajmer i ustalił wunik spotkania na 5:1 dla MLKS Unia Janikowo