Logowanie

Aktualności

Kolejna wygrana Unii

• autor: Redakcja, 2010-09-04 13:12

W dzisiejszym meczu pomiędzy Unią Janikowo a Elaną Toruń lepszą ekipą okazała się drużyna z Janikowa, która wygrała 5:2. Pierwsza bramka padła już w trzeciej minucie po dośrodkowaniu Pawła Radaszewskiego piłkę nie fortunnie uderzył głową gracz z Torunia i ta przelobowała bramkarza i wpadła do siatki. 8’ bardzo ładne podanie gracza Unii trafiło do Michała Milasa, który wyszedł na czystą pozycje i w pojedynku sam na sam nie dał szans bramkarzowi technicznym strzałem w róg bramki. Siedem minut później atak Elany lewą stroną i zawodnik z Torunia wszedł w pole karne i pokonał bezradnego bramkarza gospodarzy. Pięć minut po golu Elany akcja Unii sam na sam z bramkarzem Elany wyszedł Michał Borecki i umieścił piłkę w bramce. Do przerwy 3:1 dla Unii i to Janikowianie byli w lepszych nastrojach. Od razu dwie minuty po pierwszym gwizdku sędziego w drugiej połowie, obrona Unii zaspała i Elana zdobyła gola kontaktowego. W 50’ kolejna dobra akcja Unitów i kolejny raz Michał Borecki wyszedł oko w oko z bramkarzem z Torunia i to znowu Michał był lepszy niż bramkarz gości. 58’ rzut wolny z siedemnastu metrów i piękne bezpośrednie  uderzenie „Borówy” wpada do bramki Unia prowadziła już 5:2.

Unia Janikowo - Elana Toruń 5:2

1:0 – 3’ samobójczy (po dośrodkowaniu Pawła Radaszewskiego)
2:0 – 8’ Michał Milas
2:1 – 15’ ?
3:1 – 20’ Michał Borecki
3:2 – 37’ ?
4:2 – 50’ Michał Borecki
5:2 – 58’ Michał Borecki (rzut wolny)

UNIA: Kociuk – Charkot, Oczkowski (30’ Jurek, 65’ Kaźmierczak), Cajmer, Losik – Trafny, Borecki, Radaszewski, Milas – Jędrzejczyk (58’ Woźniak), Stężewski.

Kary: 62’ Woźniak (5 minut), 65’ Losik (2 minuty) i 62’ czerwona kartka dla zawodnika gości.