Urodziny trenera

• autor: trampkarze, 2010-06-10 06:59

W dniu dzisiejszym swoje 32 urodziny obchodzi trener drużyny trampkarzy - Jacek Łukomski.

Jacek Łukomski urodził się 10 czerwca 1978 roku w Inowrocławiu. Jako piłkarz był pomocnikiem. Doskonale radził sobie na prawym skrzydle, a później w środku drugiej linii. Przez całą swoją karierę był wierny klubom z województwa kujawsko-pomorskiego.

W piłkę grać zaczął w Noteci Inowrocław. W wieku dwudziestu lat, podczas przerwy zimowej sezonu 1999/2000 został zawodnikiem czwartoligowej wówczas Unii Janikowo. Jego szczęśliwym numerem na koszulce była siódemka. Wiosną przyczynił się do awansu do trzeciej ligi i przez kolejnych pięć lat był ulubieńcem janikowskich kibiców na tym szczeblu rozgrywek. Przed sezonem 2005/2006 odszedł do Zawiszy Bydgoszcz. Jego przygoda z tym klubem trwała tylko pół roku, bo później trafił do Pogoni Mogilno, w której grał dwa lata. Zimą, a konkretnie w przerwie sezonu 2007/2008 ku pozytywnym zaskoczeniu kibiców wrócił do Janikowa i znów mógł cieszyć się z awansu – tym razem do drugiej ligi zachodniej. W listopadzie 2009 roku objął drużynę trampkarzy zastępując Zbigniewa Bakalarskiego.

Z okazji urodzin trenerowi Jackowi Łukomskiemu życzymy dużo zdrowia, szczęścia oraz pomyślności w życiu prywatnym, jak i sportowym i aby praca z naszym zespołem przynosiła same sukcesy.

Zespół trampkarzy rocznika 9596