Logowanie

Aktualności

Kolejny raz bez punktów

• autor: tramp, 2010-05-30 14:47

Przegraną 0:1 Unii Janikowo zakończył się mecz z Pomorzaninem Toruń . W pierwszej połowie to my byliśmy zespołem dominującym i stwarzaliśmy sobie okazje do strzelenia bramki . W kolejnych 35 minutach sytuacja się nie zmieniła i to nadal nasz zespół atakował ale w 55 minucie to zespół Pomorzanina Toruń strzelił zwycięskiego jak się później okazało gola . I po raz kolejny nasz zespół będąc zespołem lepszym nie zdobywa punktów . Już w czwartek czeka nas kolejne ciężkie spotkanie z Elaną Toruń jest to zaległe spotkanie z 13 kolejki . Po dzisiejszej porażce nadal zajmujemy 7 miejsce jednak grupa pościgowa zmniejsza dystans i do naszego zespołu tracą już tylko po kilka punktów

Łabuszyński – Krupiński Maciejewski Stawicki Losik – Milas Cajmer Kruszka Ojczenasz – Jędrzejczyk Kulczak

11. Zawodnicy w kategorii trampkarzy mogą rozgrywać spotkania w obuwiu dowolnym(wkręty, lanki),  a w kategorii młodzików wyłącznie w obuwiu miękkim. (wyciąg z regulaminu na sezon 20092010)http://www.kpzpn.pl/?cid=238&unroll=99