Logowanie

Aktualności

Cuiavia - UNIA pozostał niedosyt

• autor: szatanxd i kiero, 2010-04-24 15:40

Duży niedosyt. Tak można powiedzieć o meczu naszych trampkarzy z zespołem Cuiavi Inowrocław, który zakończył się wynikiem bezbramkowym.

W pierwszej połowie gra wyrównana z miejscową przewagą Unii, która stworzyła sobie dwie dobre sytuacje do zdobycia bramki - pierwsza to strzał z dystansu Mikołaja Kruszki, a druga to sytuacja naszego kapitana Bartka Stawickiego, który po rzucie wolnym z ostrego kąta próbował strzelać na bramkę lecz piłka zeszła mu z nogi. Cuiavia stworzyła sobie jedną 100% sytuacje, ale na posterunku był nasz bramkarz Szymon Kociuk, który w nieprawdopodobny sposób obronił strzały zawodników gospodarzy.

II połowa z większą przewagą naszego zespołu. Stworzyliśmy dwie sytuacje w jednej Pzemek Kulczak strzela ponad bramką, a druga to sytuacja z końcówki meczu kiedy to Mikołaj Kruszka strzela z siedmiu metrów wprost  w bramkarza.

W końcówce meczu czerwoną kartką ukarany został Piotr Łabuszyński. Kolejny mecz nasz zespół rozegra w Janikowie z BKS-em Bydgoszcz w niedzielę 2 maja o godzinie 10:00 na boisku przy gimnazjum.

CUIAVIA INOWROCŁAW - UNIA JANIKOWO 0:0

Kociuk - Krupiński, Losik, Stawicki, Flinik - Ojczenasz (41' Milas), Kruszka (68' Kasprzak), Cajmer, Jędrzejczyk (60' Trafny) - Kulczak (60' Kruszyński), Łabuszyński