Ciężka przeprawa

• autor: trampkarze01, 2012-10-20 18:25

Trampkarze Unii Janikowo w sobotnie przedpołudnie rozegrali mecz wyjazdowy w Rypinie z tamtejszym Lechem. Niestety mecz rozgrywany był na bocznym boisku stadionu Lecha które pozostawia wiele do życzenia. Od pierwszej minuty widać przewagę Unii a zespół Lecha nastawił się na kontry.  Kilka ładnych i składnych akcji naszego zespołu kończy się przed polem karnym Lecha. W 12 minucie Mariusz Szablewski pokonuje bramkarza jednak sędzią odgwizduje faul w polu karnym. Pierwszą groźną kontrę gospodarze przeprowadzają w 25 minucie jednak na posterunku Patryk Siwek.  28 minuta do rzutu wolnego podchodzi Mariusz Szablewski i oddaje celny strzał który spada na Sebastiana Plucińskiego i mamy 1;0 dla Unii Janikowo. Do przerwy 1:0 dla Unii Janikowo. Po przerwie nasz zespół został chyba w szatni. Początek drugiej połowy to zdecydowane ataki gospodarzy. W 40 minucie nasz zespół zaspał i Lech doprowadza do wyrównania. Po kolejnych dwóch minutach przegrywamy gdyż szybka akcja Lecha kończy się drugim golem. Nasz zespół na boisko wrócił przed 50 minutą meczu kiedy sygnał do ataku dał Mariusz Szablewski. W 53 minucie szybka akcja Gilasa który podaje do Plucińskiego który odgrywa ponownie Gilasaowi i 2:2 . Na prowadzenie wychodzimy po dobrej akcji całego zespołu bramkę zdobył Pluciński a dogrywał Gilas. Kolejne sytuacje marnują nasi piłkarze. Do końca spotkania kontrolujemy mecz i zdobywamy kolejne 3pkt.

W niedziele 28 października do Janikowskiej twierdzy przyjeżdża Chemik Bydgoszcz. Mobilizacja Panowie ! Jest to ostatni mecz trampkarzy w Janikowie w tym roku. Więc pożegnanie z Janikowem musi być bardzo dobre :)

Trening w poniedziałek o godzinie 17:30 na boisku przy gimnazjum