Logowanie

Aktualności

Zwycięstwo z dedykacja dla trenera

• autor: trampkarze01, 2012-09-01 21:45

Sobotni mecz był debiutem w barwach naszego klubu dla Patryka Siwka który przeszedł do naszego klubu z Gopła Kruszwica . Od początku meczu więcej z gry mieli nasi piłkarze jednak nie stwarzali oni groźnych sytuacji do zdobycia bramki. Pierwsza dogodna sytuacja do zdobycia gola była w 18 minucie kiedy to Mateusz Brzóstowski zbyt szybko oddał strzał i piłka przeszła koło bramki. Kolejna sytuacja to już gol dla młodych Unitów bardzo dobre podanie od Tomka Gilasa otrzymał Adam Przybylski i celnym strzałem wyprowadził zespół na prowadzenie. Po przerwie nasz zespół grał chaotycznie i pierwsza na pozór niegroźna akacja Włókniarza zakończyła się zdobyciem bramki przez gospodarzy w 45 minucie spotkania. W 52 minucie na 20 metrze faulowany jeden z naszych zawodników do piłki podszedł Paweł Krupiński i pewnym strzałem ponownie wyprowadził nasz zespół na prowadzenie a piłka trafiła lewe okno bramki gospodarzy !!! Włókniarz szybko mógł szybko wyrównać gdyż w 53 minucie z ok 25 metra jeden z gospodarzy próbował lobować bramkarza jednak Patryk Siwek popisał się świetną interwencja i końcówkami palców zmienił lot piłki zmierzającej w kierunku prawego słupka naszej bramki i nadal 2:1 dla Unii Janikowo !!! Minute później kolejny faul na naszym zawodniku na ok 35 metrze do piłki podszedł Adam Przybylski i celnym strzałem umieścił piłke w prawym oknie bramki gospodarzy. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 . Ostatnia bramkę zdobyliśmy w 65 minucie - lewą strona szybką akcje przeprowadził Eryk Szajda który dograł piłkę do dobrze ustawionego Mateusza Brzóstowskiego i Mati ustalił wynik spotkania na 4:1 dla Unii Janikowo.  Dzisiejsze zwycięstwo nasi piłkarze zadedykowali swojemu trenerowi Panu Jackowi Michniewskiemu.  Kolejny  mecz nasz zespół rozegra w niedziele 9 września o godzinie 10:00 na własnym boisku podejmować będziemy Spartę Brodnica .

Chciałbym zdementować informacje o wyniku spotkania naszej drużyny z Liderem Włocławek. Na stronach internetowych naszych rywali ukazał się wynik 1:0 dla Lidera Włocławek. Dla informacji mecz z Liderem  jeszcze się nie odbył . Rozegrany zostanie 19 września o godzinie 18:00 na boisku w Janikowie

Trening we wtorek o 18:00 na boisku bocznym.