Logowanie

Aktualności

Sukces| Janikowska twierdza

• autor: trampkarze01, 2012-06-18 19:48

W niedzielę o godzinie 10:00 na boisko główne Stadionu Miejskiego wybiegły jedenastki trampkarzy Unii Janikowo i Lidera Włocławek aby zmierzyć się w ostatniej kolejce ligi wojewódzkiej trampkarzy KPZPN. Naszej drużynie  zwycięstwo dawało brązowy medal. Od pierwszej minuty trener Jacek Michniewski do gry desygnuje następującą jedenastkę: Woźniak - Szablewski Kumor Oczkowski Gilas - Krupiński Radaszewski Prosianowski Stężewski - Przybylski Kaźmierczak. Mecz dla naszego zespołu rozpoczyna się fantastycznie gdyż już w trzeciej minucie Hubert Stężewski pewnym strzałem z ok 20 metra pokonuje bramkarza Lidera. Po golu Lider zaczął atakować my czekaliśmy aby skontrować. Ataki Lidera kończyły się na naszych ekstra grających obrońcach. Pod koniec pierwszej połowy tworzymy dwie dobre sytuacje jednak ani Stężewski i Przybylski nie trafiają do bramki. Wynikiem 1:0 kończy się pierwsza połowa.W drugiej części spotkania nasi skupili się na kontratakach. Po kilku szybkich kontrach bliscy szczęścia byli nasi zawodnicy. Jedyna jak i najgroźniejszą sytuacje Lider stworzył w 59 minucie kiedy po rzucie rożnym celnie główkował jeden z zawodników gości. W końcówce spotkania z ok 30 metrów strzelał Radaszewski celnie jednak bramkarz Lidera na posterunku. Po 73 minutach ciężkiego boju sędzia spotkania kończy spotkanie .... w tym momencie wybucha wielka radość w naszym zespole. Wielki sukces naszej drużyny. Jest to również największy sukces w ostatnich 25 latach.

Panowie zaczęliście pisać nowy rozdział w historii klubu i wszyscy mamy nadzieję że ten lepszy rozdział nie będzie tylko przejściowy a MLKS Unia Janikowo wyjdzie ze wszystkich problemów i za kilka lat  ponowie będzie najlepszym klubem w naszym województwie. GRATULUJE PANOWIE !!! OBY TAK DALEJ !!!

Już niebawem na naszej stronie ukaże się podsumowanie sezonu 20112012 :)