Logowanie

Aktualności

Rypin pokonany

• autor: trampkarze01, 2012-05-19 21:51

Janikowscy trampkarze w sobotni poranek wyruszyli w podróż do Rypina by tam zmierzyć się z tamtejszym Lechem. Wiedzieliśmy że Lech pomimo niskiej pozycji w tabeli nie jest słabą drużyną. Trener Jacek Michniewski desygnował na boisko - Stodólskiego , Gilasa , Szablewskiego , Kumora , Charkota , Radaszewskiego , Prosianowskiego , Krupińskiego , Stawickiego , Brzóstowskiego oraz Przyubylskiego. Od początku spotkania gra toczyła się głownie pod bramka Lecha Rypin w tym czasie nasi piłkarze wykonywali kilka stałych fragmentów gry jednak żaden z nich nie przyniósł efektu. W 10 minucie Kumor z rzutu rożnego do Brzóstowskiego który wysuwa piłkę Kumorowi ten wrzuca w pole karne i dobrze ustawiony Adam Przybylski pokonuje bramkarza gospodarzy. Do końca pierwszej połowy stwarzamy kilka sytuacji jednak Przybylski ani Brzóstowski nie potrafią pokonac bramkarza rywali. Na drugą połowę wychodzimy z nastawieniem na podwyższenie wyniku. Przez kilka minut drugiej części spotkania nasi piłkarze zamykają Lecha na ich połowie jednak nie strzelamy gola. Na kilka minut mecz się wyrównuje i Lech tworzy sytuacje na wyrównanie jednak Krzysiek Stodólski pewnie broni uderzenie rywala. . Od 50 minuty na boisku przeważa Unia i tworzy sobie dużo sytuacji Stężewski x 2 Brzóstowski x 2 Przybylski x 3 oraz kilka rzutów wolnych ląduje w rękach bramkarza lub za linią końcową nic niestety w bramce !!  Do końca spotkania utrzymujemy prowadzenie 1:0 i zgarniamy kolejne 3 pkt. W niedzielę 27 maja rozpędzony pociąg Janikowskich trampkarzy dowodzony przez trenera Jacka Michniewskiego wjeżdża na stacje Bydgoszcz aby zmierzyć się z Zawiszą Bydgoszcz który lideruje rozgrywką ligi wojewódzkiej.

Treningi od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 na boisku przy gimnazjum