Logowanie

Aktualności

Wróciliśmy z dalekiej podróży............

• autor: trampkarze01, 2012-04-21 13:59

W sobotnie przedpołudnie trampkarze Unii Janikowo rozegrali mecz  w Toruniu z tamtejszą Elaną...... Od pierwszej minuty spotkania mecz układał się po naszej myśli - nasz zespół atakuje bramkę Elany mamy kilka dogodnych sytuacji jednak do 15 minuty nie możemy pokonać bramkarza Elany ( przynajmniej osiem 100% sytuacji) gdyż w tej minucie Paweł Radaszewski otrzymuje podanie podprowadza sobie piłkę na ok 20 metr i strzela gola na 1:0. Po tym golu stwierdziliśmy że worek z bramkami się rozwiąże , tak też się stało jednak to worek z bramkami dla zespołu Elany został rozwiązany. W 20 minucie bramkarz naszego zespołu wychodzi do piłki jednak przed samym złapaniem piłki poślizgnął się na 14 metrze i piłka go minęła - jeszcze próbował za nią biec jednak to zawodnik z Torunia był szybszy i dobił piłkę na 1:1. Na prowadzenie Elana wychodzi w 23 minucie po stracie w środku pola i szybkiej akcji. W 26 minucie mamy szanse na wyrównanie jednak piłka po strzale naszego zawodnika przechodzi koło słupka. Niestety w 30 minucie Toruński zespół strzela nam gola na 3:1. Do przerwy przegrywamy 3:1. Na drugą część spotkania wychodzimy bardzo zmobilizowani. Od samego początku drugiej połowy zamykamy Elanę na ich połowie i zabieramy się do szybkich ataków - mamy dużo sytuacji  jednak  bramka Elany jest zaczarowana i piłka po strzałach naszych trafia w słupki i poprzeczki. W 48 minucie spotkania wprowadzony po przerwie Adam Przybylski lobując bramkarza gospodarzy strzela kontaktową. Łapiemy jeszcze większy wiatr w żagle. Do remisu doprowadzamy w 57 minucie gdy podanie Przybylskiego do Kumora przecina jeden z zawodników Elany. Już w 58 minucie wychodzimy na prowadzenie za sprawą Huberta Stężewskiego - popularny Żyła wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Do końca meczu stworzyliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki.; Po zwycięstwie nad Elaną  nasi trampkarze zajmują wraz z Liderem Włocławek trzecia pozycje w tabeli. Lider Włocławek dzisiaj przegrał sensacyjnie z Włókniarzem Toruń. Kolejny mecz zespół trampkarzy Unii Janikowo rozegra 29 kwietnia o godzinie 10:00 w Janikowie ze Spartą Brodnica .

Treningi zespołu trampkarzy: Wtorek , Środa , Czwartek , Piątek o godzinie 16:30 na boisku przy gimnazjum.