Logowanie

Aktualności

Podsumowanie

• autor: trampkarze01, 2012-03-25 21:00

Niedzielny sparing z zespołem juniorów zakończył okres przygotowawczy. Sparing przegraliśmy 4:2 po golach Radaszewskiego i Przybylskiego. Przez większość spotkania zespołem lepszym byli nasi trampkarze i rozegrali ono bardzo dobry mecz.

Okres przygotowawczy rozpoczęliśmy na początku stycznia. Najpierw braliśmy udział w turnieju w Koronowie w którym zajęliśmy trzecie miejsce. Kolejnym turniejem w jakim bierzemy udział to Kruszwica CUP gdzie wystawiamy dwa zespoły i zajmujemy pierwsze i drugie miejsce. Na początku marca rozpoczynamy serie sparingów. Pierwszym sparingpartnerem było Zagłębie Lubin któremu ulegamy 2:0. Na kolejny sparing udajemy się do Gdańska by tam zmierzyć się z Lechią której ulegamy 4:2 po bramkach zawodnika testowanego oraz Pawła Radaszewskiego.. Do Janikowa na sparing z naszym zespołem przyjechała Cuiavia Inowrocław po dobrej pierwszej połowei prowadzimy po bramce Pawła Krupińskiego , jednak słaba druga połowa i nasz rywal wywozi z naszego terenu remis 1:1. Kolejnym ostatnim wyjazdowym sparingiem był mecz z ŁKS-em Łódź który miał dwa oblicza: I połowa w której nasz zespół dominuje stwarza sytuacje i ta połowa kończy się wynikiem 1:1 po golu Huberta Stężewskiego. II połowa to nie nasz zespół nikt nie wie co się z nami stało w drugiej połowie i przegrywamy 7:1.

I PANOWIE – PIŁKA NOŻNA TO GRA ZESPOŁOWA :)

Rozegraliśmy kilka sparingów z bardzo mocnymi przeciwnikami w których nasz zespół nabrał dużo doświadczeń i miejmy nadzieje że te doświadczenie zaowocuje w zbliżającej się lidze bo już w niedzielę 1 kwietnia o godzinie 10:00 w Bydgoszczy przy ulicy Sielskiej zmierzymy się z tamtejszym BKS-em.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować Hurtowni Spożywczej „MAJA” z Inowrocławia za umożliwienie rozegrania sparingów z tak silnymi przeciwnikami :)