Logowanie

Aktualności

Olimpia pokonana

• autor: trampkarze01, 2009-10-24 22:52

W rozegranym dzisiaj meczu dziewiątej kolejki ligi wojewódzkiej KPZPN trampkarzy zespół Unii Janikowo pokonał na własnym boisku 4:1 Olimpię Grudziądz . Pierwszą bramkę dla naszego zespołu w 10 minucie zdobył Mikołaj Kruszka strzałem tuż przy słupku . Chwila nieuwagi w 23 minucie kosztowała nas stratę gola i remis . W 26 minucie po ładnym strzale gola na 2:1 strzela Kamil Cajmer . Drugiego gola w dzisiejszym spotkaniu w 30 minucie zdobył Mikołaj Kruszka i mamy wynik 3:1 dla zespołu Unii Janikowo prowadzonego przez trenera Zbigniewa Bakalarskiego . Na drugą połowę wychodzimy jeszcze bardziej zmotywowani i kontrolujemy przebieg tego spotkania i w 43 minucie Mikołaj Kruszka strzela swojego trzeciego gola oraz ustala wynik spotkania na 4:1 dla zespołu Unii Janikowo. Kolejny mecz rozegramy 7 listopada we Włocławku z tamtejszym Liderem

Kociuk – Milas Łabuszyński Pindel Losik – Lenckowski Kruszka Kaźmierski Jędrzejczyk – Cajmer Kulczak

45' Sadecki za Lenckowskiego
55' Krupiński za Jędrzejczyka
63' Sokołowski za Kaźmierskiego oraz Swojnóg za Milasa